Вівторок, 27 січня 2015 року № 9 (19204)
http://www.silskivisti.kiev.ua/19204/print.php?n=25730

  • Хороша новина

Періодика для воїнів

Микола ЮРЧИШИН.

ЯК УЖЕ ПОВІДОМЛЯЛОСЯ («Сільські вісті» від 9.01.2015 р.), з 1 січня «Укрпошта» розпочала акцію «Передплати пресу для захисника України». Мета — привернути увагу громадськості до проблем одержання військовослужбовцями інформації з вітчизняних періодичних видань, у тому числі й із «Сільських вістей», бо часом голод на слово, своєчасно подану новину дошкуляє не менше, ніж матеріальні проблеми. Водночас ми надрукували адреси і телефони військових медичних закладів України, для яких можна передплатити періодичні видання.

І ось до редакції надійшов перший відгук від 75-річної жительки міста Носівка Чернігівської області Віри Григорівни Сотниченко: «Двадцять дев’ятий рік передплачую нашу-вашу «Селяночку». Прочитую, як кажуть, «від і до». Коли натрапила на замітку «Свіжі новини — героям України», наступного ж дня передплатила «Сільські вісті» для військовослужбовців п’яти військових медичних об’єктів: це Головний військовий медичний клінічний центр «ГВКГ» (м. Київ); Військово-медичний клінічний центр південного регіону (м. Одеса); в/ч А-3309 (м. Запоріжжя); Військово-медичний клінічний центр Північного регіону (м. Харків); в/ч А-4302 (смт Десна Козелецького району Чернігівської області). Хочу закликати, аби й інші читачі не були байдужими, подбали про «духовний хліб» для наших захисників...»

Віра Григорівна повідомила, що тяжким видалося її дитинство. Батька Григорія Макаровича Свириденка, як підпільника, вбили у Велику Вітчизняну війну в селі Жукля Корюківського району. Тому ростила і виховувала її та ще четверо братиків і сестричок мама Тетяна Микитівна. Змалечку привчала всіх бути небайдужими до чужого горя.

Отже, шановні читачі, хто схоче наслідувати приклад Віри Григорівни Сотниченко з Носівки і передплатити нашим захисникам «Сільські вісті», просимо надсилати до редакції ксерокопії квитанцій про передплату. Прізвища благодійників газета друкуватиме на своїх сторінках.