Четвер, 11 вересня 2014 року № 100 (19147)
http://www.silskivisti.kiev.ua/19147/print.php?n=23914

  • Людина та її справа

Спортивна династія

Павло РАЧОК.

м. Березне

Рівненської області.

ДОБРЕ відоме в Березному та далеко за його межами ім’я заслуженого тренера України з важкої атлетики, викладача місцевого ліцею-інтернату спортивного профілю Валерія Володимировича Гладиша. Понад сорок років присвятив він вихованню молодих спортсменів. За цей час завдяки великому ентузіазму та професійному талантові підготував двох майстрів спорту міжнародного класу, 23 майстрів спорту, чемпіона колишнього СРСР, 10 чемпіонів України, чимало рекордсменів України.

2007 року Валерій Гладиш започаткував жіноче відділення важкої атлетики. Багато уваги приділяє заняттям із дітьми, що мають обмежені можливості.

Попри свій уже немолодий вік бере активну участь у багатьох представницьких змаганнях, де показує чудові результати: став триразовим чемпіоном України з пауерліфтингу (у вправі жим лежачи) серед ветеранів у своїй віковій групі, переможцем на чемпіонаті світу серед ветеранів 2012-го.

Щиро радіє В.В.Гладиш, що його спортивним шляхом пішов і внук Олександр. Під керівництвом дідуся він уже досягнув вагомих здобутків на важкоатлетичному помості. Нині вихованець ліцею-інтернату Олександр Гладиш виконав норматив майстра спорту України і став триразовим чемпіоном республіки серед кадетів. А ще — двічі завойовував звання рекордсмена України з важкої атлетики.

На фото автора: заслужений тренер України Валерій Гладиш зі своїм онуком і вихованцем, майстром спорту Олександром Гладишем.