Архів
П’ятниця,
7 березня 2014 року

№ 27 (19074)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька
  • За рубежем
Європа відчиняє двері

МОЛДОВА. Європарламент проголосував за лібералізацію візового режиму для громадян республіки.

Докладніше...
Зреагували по-більшовицьки

РОСІЯ. Європу та США залякують конфіскацією активів їхніх компаній.

Докладніше...
Бойкот!

ПОЛЬЩА. Жителі країни відмовляються заправлятися на російських заправках.

Докладніше...
Шукають консенсус

МАКЕДОНІЯ. Парламент республіки саморозпустився.

Докладніше...
Футбол — поза політикою

СЕРБІЯ. Збірна самопроголошеної республіки Косово зіграла свій перший футбольний товариський матч за 15 років, що минули від початку війни за незалежність.

Докладніше...
Вийшов «пшик»

ЄГИПЕТ. На півночі країни терористи зробили спробу підірвати газопровід.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • З приводу

Прозріли?

Іван ОРАЧ.

Відбулись загальні збори Ізюмських міської та районної рад з участю місцевих обранців до облради та громадськості. Майже одностайно було прийняте підготовлене опозицією звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів, виконуючого обов’язки Президента України та генерального консула Російської Федерації в Харкові.

ПРИЄМНО було спостерігати таку єдність громади, де зазвичай відстоюються різні погляди й думки. Ніхто не підтримав агресію «старшого брата». Справді, ніщо так не зближує людей, як спільне горе. Дай Боже, щоб все обійшлося без жертв, і тоді, мабуть, ми згадуватимемо Путіна як людину, що згуртувала Україну.

Найяскравішими були виступи вчорашніх прихильників режиму Януковича. Переконливі, змістовні засудження лунали з вуст голови райдержадміністрації Валерія Білокудрі, начальника управління праці Надії Петрової. Навіть вірші дехто читав. Аби я не «варився» багато років у політичному котлі Слобожанщини, може, й повірив би, що саме ці люди ведуть Україну правильним шляхом. Але в підсвідомості спливало оповідання А. Чехова «Хамелеон»...

Звісно, властивість змінювати свої погляди на життя залежно від обставин притаманна багатьом, здебільшого політикам, які побували в різних партіях. Але, на жаль, навіть хутко перефарбувавшись, ніхто з місцевих привселюдно не покаявся за те, що своїми діями чи мовчанням підтримував учорашню владу, яка розкрадала Україну. А одна начебто й несуттєва фраза у виступі заступника міського голови з економічних питань Юрія Захарченка викликала обурене «Ганьба!». Ну, вибачайте, не зміг чиновник швидко переформатуватись. Адже до цього разом із секретарем міської ради Андрієм Куклою брав участь в іншому мітингу.

Та найприкріше те, що ні в суботу, ні в понеділок ніхто не віддав шану Небесній сотні.

Мирянам ізюмських церков поки що не поспішають доводити позицію Української православної церкви Московського патріархату, яка виступила за мир та засудила агресію. Можливо, тому що недавно створеною єпархією керують донецькі владики.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Вашингтон — Київ — Москва
Читати
Місія їде, а там — окопи
Читати
Таки заморозили
Читати
Замість порядку — продаж
Читати
Режим затягування пасків
Читати
Рятівний рейс
Читати
На пенсії та зарплати кошти є
Читати

— Полетіли у вирій!.. І, що цікаво, на північ летять!

Мал. А. Василенка.

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове