Архів
Вівторок,
17 грудня 2013 року

№ 148 (19041)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Пост здоров’я

Пост здоров’я

Cторінку підготували Сергій СКОРОБАГАТЬКО та Микола ЮРЧИШИН.


Версія для друку          До списку статтей
  • Хочете — вірте, хочете — ні

Талісман від пияцтва

Як відомо, вмовляння на пияків діють украй рідко, лікуватися вони зазвичай не бажають. Але якщо ви все ж прагнете врятувати п’яницю від згубної звички, можливо, вам стане у пригоді те, про що йдеться нижче, — протиалкогольний оберіг (талісман).

НАЙКРАЩІ обереги для визволення з алкогольної залежності — з природних матеріалів. Знахарі вважали, що вони мають особливу енергетику і справжні магічні властивості.

Аметист — фіолетовий різновид кварцу, напівкоштовний камінь, з давніх-давен вважається надійним засобом проти пияцтва. Його можна носити як прикрасу або купити кристал цього мінералу, навіть необроблений, і поставити, скажімо, на тумбочку чи столик біля узголів’я ліжка. Аметист м’яко позбавляє алкогольної залежності, немовби створює позитивні обставини, за котрих людині просто немає часу пиячити, бо вона зайнята чимсь не менш приємним або дуже важливим. Однак цей камінь допомагає порятуватися саме від побутового пияцтва, а на запеклих алкоголіків практично не діє.

Нефрит — щільна тверда метаморфічна порода зеленого кольору, що складається з перерослих волокнин мінералів групи амфіболів; за доісторичних часів використовувався для виготовлення зброї та знарядь праці, нині — декоративних предметів, прикрас. Уважається містичним каменем, який сприяє зціленню через біль або створення жорстких ситуацій. Тобто, щоб звільнити від алкогольної залежності, може спровокувати загострення недуги — наприклад, виразки шлунка або білої гарячки. І хоча після такого випробування людина справді часто відмовляється від спиртного (принаймні на якийсь час), це дається нелегко і їй, і тим, хто її оточує.

Є й інша складність: для найкращого ефекту нефрит якомога частіше повинен мати «дотичність» до тіла людини або якимсь іншим чином контактувати з нею. Якщо ви намагаєтеся допомогти жінці, то проблем нема — подаруйте їй намисто, кулон чи каблучку, цілком вирізані з цього каменю. А от коли ваш «пацієнт» — чоловік, доведеться вдатись до хитрощів. Наприклад, підкладайте шматочок мінералу в його постіль, а ліпше зашийте сім намистин у подушку.

Тополя і осика — дерева-«вампіри», при нетривалому контакті здатні позбавляти людину негативу, в тому числі й потягу до спиртного. Щоби виготовити оберіг, виріжте з деревини диск діаметром п’ять і завтовшки два сантиметри, зашкурте і відполіруйте зрізи. Під час роботи з деревом прохайте його допомогти. Кладіть це дерев’яне кружальце на подушку того, кого хочете зцілити від пияцтва. Робити це треба після того, як людина засне, і прибирати максимум через 10 хвилин. Можливо, потрібно буде 30 чи й 40 сеансів, особливо якщо залежність від алкоголю дуже сильна.

Приготуйтеся до того, що якийсь час «пацієнт» страждатиме від різких перепадів настрою і, можливо, сильного головного болю. До того ж імовірні розлади шлунка, блювання. Не лякайтеся: так людина очищується.

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове